Follow us
Vstup pre členov
Uťivateľské meno

Heslo

Registrujte sa

Newsletter
Napíšte Vašu e-mailovú adresu:


Aktuálne počasie

INVESTMENT PARADISE

Opis
Daily Mail o chorvátskom realitnom trhu

V poslednej správe pán Nigel Lewis tvrdí, že Chorvátsko je klenot východnej Európy. Chorvátsko má podľa neho nádherné pobrežie s odľahlými plážami a viac než tisícku malých ostrovčekov.
    Pán Lewis zdôrazňuje, že novostavby v Chorvátsku sú prinajmenšom tak kvalitné ako v Španielsku, no sú stále omnoho lacnejšie. Investičné príležitosti v Chorvátsku ako aj iných častiach Jadranu sú obrovské.
    Buďte šikovný, investujte svoje peniaze do najrýchlejšie rastúceho realitného trhu v Európe! Mnoho miest na Jadrane má ročný nárast cien nehnuteľností vyše 100%!!! Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť!Opis
Najväčší investičný výnos

Pokiaľ väčšina investícii do nehnuteľností nesie so sebou určitú mieru rizika, investovaním v novo vznikajúcich ekonomikách majú investori výhodu vyššieho potenciálneho rastu v porovnaní s ostatnými trhmi. Jadran zažíva z roka na rok dramatický rast- v niektorých oblastiach (ako napríklad Dubrovník v Chorvátsku) viac ako 300%ný ročný nárast. Významným faktorom ovplyvňujúcim rastúci trh s nehnuteľnosťami je samozrejme obrovský turistický potenciál. Jadran je najrýchlejšie rastúcim turistickým trhom v Európe a to je to, čím je pre zahraničných kupcov tak príťažlivý. S ohľadom na neustále stúpajúce ceny je kúpa nehnuteľností na Jadrane momentálne najlepšou možnou investíciou.
Opis
Kúzelné slovíčko- Infraštruktúra

Jedným z najdôležitejších faktorov vo vývoji územia je infraštruktúra- diaľnice, cesty, mosty, letiská, zdroje pitnej vody, elektrické rozvody, telekomunikácie…Krajiny Jadranu modernizujú svoju infraštruktúru priam neuveriteľným tempom. Počas niekoľkých rokov bola vybudovaná sieť najmodernejších diaľnic pozdĺž zázemia Jadranského mora- s mnohými tunelmi a mostami.
    Zo Záhrebu do Splitu potrebujete dnes cca. 3 hodiny jazdy autom po Dalmatskej diaľnici namiesto 10-12 hodín jazdy starou cestou. Vysokorýchlostné ADSL pripojenie na internet je dostupné vo všetkých oblastiach a je lacnejšie v porovnaní s ostatnými Európskymi krajinami.
Opis
Ľudský kapitál

Ľudský kapitál hrá významnú úlohu v procese ekonomického rastu a výsledky trhu práce sú úzko späté s úrovňou dosiahnutého vzdelania.
    Pracovná sila na Jadrane je v priemere vysoko vzdelaná, tvrdo pracujúca, s náklonosťou k celoživotnému vzdelávaniu. Veľká časť populácie okrem angličtiny rozpráva taliansky, nemecky či rusky. Kozmopolitné zmýšľanie obyvateľstva uľahčuje spoluprácu so zahraničnými firmami, ktoré s obľubou na Jadrane zakladajú svoje sídla či pobočky.


WELCOME TO ADRIATICA
Rýchle vyhľadávanie
Typ nehnuteľnosti
Krajina

Cena
Od Do
Veľkosť
Od Do m2

Rozšírené vyhľadávanie
Top ponuka
Villa A - Stred
MAKARSKA RIVIERA
340m2
850,000€
Dom A - Stred
TROGIR
200m2
130,000€
Kamenný dom A - Stred
KASTELA
78m2
41,000€
Apartmán A - Stred
KASTELA
102m2
135,000€
Villa A - Stred
ZADAR
220m2
385,000€
Dom A - Stred
KASTELA
300m2
199,000€
Dom A - Stred
TROGIR
116m2
290,000€
Dom A - Stred
KASTELA
117m2
125,000€
Villa A - Stred
TROGIR
150m2
350,000€
Apartmán A - Stred
SIBENIK
43m2
53,000€
Villa A - Stred
TROGIR
400m2
680,000€