Follow us
Vstup pre členov
Uťivateľské meno

Heslo

Registrujte sa

Newsletter
Napíšte Vašu e-mailovú adresu:


Aktuálne počasie

Predaj nehnuteľností

Opis
Či už kupujete, predávate alebo investujete na Jadranskom realitnom trhu, môžeme Vás ubezpečiť, že Vám poskytneme najlepšie služby. Ak si nás vyberiete, váš nákup/predaj nehnuteľnosti na Jadrane bude jedným z Vašich najlepších zážitkov.
    
     Navrhujeme, aby ste sa pripravili ešte pred príchodom na Jadran ( v prípade, že ste sa už rozhodli investovať do realít na Jadrane ). Táto príprava zahŕňa- výber formy nákupu ( fyzická osoba/spoločnosť ), obstaranie účtovníka ( v prípade nákupu cez spoločnosť ), zabezpečiť výhodný kurz meny ( napríklad Moneycorp), otvorenie bankového účtu na Jadrane, atď...

Pred Vašim príchodom na Jadran pripravíme rozvrh individuálnych návštev a prehliadok všetkých nehnuteľností, o ktoré by ste mohli mať záujem. Počas Vašej návštevy Vás bude sprevádzať náš skúsený a kvalifikovaný zástupca, ktorý Vám poskytne konzultácie a v prípade potreby pomoc a tlmočenie. Na individuálnom rozvrhu a programe počas Vášho pobytu na Jadrane sa môžeme vopred dohodnúť emailom, telefonicky alebo faxom. Takto bude Váš čas venovaný príprave na návštevu prispôsobený Vašim potrebám v maximálne možnej miere.
 
     Náš poplatok za jeden deň vyhradený návšteve a prehliadke nehnuteľností podľa Vášho výberu je 30EURO. Táto suma zahŕňa obhliadku nehnuteľností v okolí 30km od sídla našej agentúry. V prípade vzdialenosti väčšej ako 30km je poplatok 100EUR/deň. V prípade, že sa nehnuteľnosť nachádza na ostrove, cena dopravy sa pripočítava k nášmu poplatku. V prípade úspešného uzavretia kúpnej zmluvy sa tento poplatok odpočíta z finálneho poplatku.
 
     Prosíme Vás, aby ste nás informovali o Vašej návšteve najneskôr týždeň pred plánovaným dátumom príchodu, aby sme mali dostatok času na prípravu prehliadky nehnuteľností.

 
Kúpno-predajný postup v spoločnosti Adriatica:

Keď sa rozhodnete pre kúpu konkrétnej nehnuteľnosti musíte zaplatiť zálohu alebo rezervačný poplatok vo výške okolo 10% po podpise kúpnej zmluvy. Následne po podpise zmluvy a zaplatení zálohy sa daná nehnuteľnosť stiahne z ponuky .V prípade, že by predávajúci odstúpil od zmluvy, je povinný zaplatiť Vám dvojnásobok Vášho poplatku ako kompenzáciu. V prípade, že Vy odstúpite od zmluvy alebo nestihnete zaplatiť do dohodnutého dátumu, prídete o Váš vklad.
 
Obchod sa uzatvára v prítomnosti notára, ktorý skontroluje všetky potrebné dokumenty a overí podpisy zúčastnených strán. Zvyšok sumy sa uhrádza v čase podpisu zmluvy a celá transakcia sa zaznamenáva do dokladu vlastníckeho práva. Ak nie ste schopný osobne sa zúčastniť, je možné podpísať splnomocnenie, aby sme mohli úradne konať vo Vašom mene.

Každá z našich nehnuteľností je dôkladne preverená, takže sa nemôže stať, že by na ňu bol po predchádzajúcom majiteľovi uvalený dlh v akejkoľvek forme.
 
Je potrebné zaplatiť ďalšie súvisiace poplatky a dane, ktoré nájdete v sekcii „Sprievodca Nakupovaním“.
 
Doklad o vlastníctve vo Vašom mene je zaslaný na katastrálny úrad.

 
 
Finálny poplatok

3%+DPH pri cene nehnuteľnosti menej ako 300 000 EUR, 2.5%+DPH pri cene nehnuteľnosti nad 300 000EUR, 2%+DPH pri cene nehnuteľnosti nad 500 000 EUR. Naše poplatky sa prípad od prípadu môžu jemne líšiť, nakoľko je množstvo faktorov ovplyvňujúcich tento poplatok.
Rýchle vyhľadávanie
Typ nehnuteľnosti
Krajina

Cena
Od Do
Veľkosť
Od Do m2

Rozšírené vyhľadávanie
Top ponuka
Villa A - Stred
Brac Island
280m2
620,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
70m2
150,000€
Villa A - Stred
MAKARSKA RIVIERA
340m2
850,000€
Stavebný pozemok A - Stred
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Kamenný dom A - Stred
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartmán A - Stred
KAŠTELA
102m2
136,000€
Kamenný dom A - Stred
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Stred
KAŠTELA
300m2
199,000€
Dom A - Stred
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Stred
ZADAR
140m2
158,000€
Villa A - Stred
TROGIR
150m2
350,000€
Villa A - Stred
ZADAR
280m2
475,000€