Follow us
Vstup pre členov
Uťivateľské meno

Heslo

Registrujte sa

Newsletter
Napíšte Vašu e-mailovú adresu:


Aktuálne počasie

Sprievodca nakupovaním

Opis
 
Nakoľko podmienky predaja a kúpy nehnuteľností sa v krajinách Jadranu líšia, na stránke nájdete pre každú z 3 krajín rozličného „Sprievodcu nakupovaním“.
 
     Ak máte svoju obľúbenú krajinu alebo oblasť – pozrite si ku ktorej krajine patrí a zistite špecifiká kúpno-predajného procesu.
 
     V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Sídlime v každej zo spomínaných krajín a radi Vám pomôžeme vo Vašom najlepšom životnom rozhodnutí.

 
 

 

Opis
Kupovanie nehnuteľnosti je výnimočná udalosť, najmä ak sa jedná o zahraničie. Pre mnohých ľudí je to aj najzávažnejšie finančné rozhodnutie v živote.
 
     Nejde len o peniaze, ide hlavne o pocity. Naši agenti vedia ako sa cítite, pretože my všetci sme v určitom období nášho života kupovali dom.
 
     Vieme, čo to znamená stráviť celé dni, týždne či dokonca mesiace hľadaním toho správneho príbytku. Môže to byť nočná mora , frustrácia čí bolehlav. Alebo to môže byť jeden z najkrajších momentov v živote.
 
     Nájdením toho správneho agenta Vám veľmi uľahčí celý tento proces.
 
     Všetci Vám zo srdca prajeme úspech pri hľadaní Vašej nehnuteľnosti na Jadrane a taktiež množstvo šťastných rokov prežitých v nej.

 

Opis
Predtým ako sa vyberieme nájsť Váš dom, sadnime si k tomu a porozprávajme sa. Náš agent si s Vami dohodne čas, ktorý Vám bude vyhovovať, takže nám môžete presne opísať, čo si prajete, kde by sa to malo nachádzať a akú cenu ste ochotný zaplatiť.
 
     Náš agent Vám poskytne výber domov podľa Vašich požiadaviek. Vďaka našej zrozumiteľnej webstránke si aj sami môžete prezrieť našu ponuku.
 
     Jednou z najnepríjemnejších častí pri výbere domu je prezeranie domov, ktoré sa Vám nepáčia. Tým, že agenta oboznámite s Vašimi požiadavkami, ušetríte si tieto nepríjemnosti. Takže neváhajte a prezraďte nám Vaše želania.
 
     O kúpe domu sa vo väčsine prípadov rozhoduje vo dvojici. Vyhnite sa hádkam a zapojte do rozhodovania v čo najväčsej miere aj svojho partnera.

 

Opis
Predtým ako sa rozhodnete pre konkrétnu oblasť Jadranu, zistite si o nej čo najviac. Uistite sa, že je to skutočne to miesto, kde chcete bývať. Často si môžete kúpiť lepší dom a lacnejšie v inej oblasti Jadranu.
 
     Dobrým príkladom je Zóna C, kde sú oveľa nižšie ceny ako v zóne A, či B a stále ste veľmi blízko Jadranského mora.
 
     Položte si otázku, čo je pre Vás podstatnejšie- oblasť alebo cena. Zvyčajne je to oboje, ale čo je pre Vás skutočne dôležité? Ak je na prvom mieste oblasť, kde sa dom nachádza, potom môže byť cena privysoká.
 
     Ak je na prvom mieste cena, oblasť nemusí byť pre Vás až taká vyhovujúca. Je to dôležité rozhodnutie- doprajte si dostatok času na premyslenie.

 

Opis
Keď ste už našli dom podľa Vašich predstáv, mali by ste povedať najvyššiu cenu, akú ste zaň ochotný zaplatiť. Ak je Vaša ponuka pre majiteľa prijateľná , je veľmi pravdepodobné, že Vám dom zarezervuje.
 
     Dom však nie je Váš, pokým ste s majiteľom nepodpísali zmluvu.
 
     Odporúčame Vám vyhľadať nezávislú legálnu a profesionálnu pomoc pri všetkých krokoch týkajúcich sa kúpy Vášho domu.
 
     V našom tíme máme kvalitného právnika a stavebného inšpektora, ktorí Vám pomôžu s celým kúpnym procesom.



 
Opis
Kupci, ktorí sa zaujímate o podnikateľské objekty- ako napríklad stavebné parcely, hotely, reštaurácie, kancelárie- kontaktujte našich agentov ohľadom informácii, ktoré nenájdete na našich stránkach.
 
     Informácie týkajúce sa veľkých nehnuteľností sú často veľmi obsiahle, takže nie je možné všetko umiestniť na našu stránku.
 
     Po spoločmej dohode Vám vypracujeme podrobnú analýzu, prípadne business plán Vašej nehnuteľnosti. Náš kvalifikovaný tím odborníkov využíva pri vytváraní business plánov špičkový softvér PaloAlto.
 
    Pri komplikovanejších projektoch často spolupracujeme s univerzitnými profesormi. S našou pomocou určite nájdete tú správnu nehnuteľnosť pre Vaše podnikanie na Jadrane.
Rýchle vyhľadávanie
Typ nehnuteľnosti
Krajina

Cena
Od Do
Veľkosť
Od Do m2

Rozšírené vyhľadávanie
Top ponuka
Villa A - Stred
Brac Island
280m2
620,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
70m2
150,000€
Villa A - Stred
MAKARSKA RIVIERA
340m2
850,000€
Stavebný pozemok A - Stred
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Kamenný dom A - Stred
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartmán A - Stred
KAŠTELA
102m2
136,000€
Kamenný dom A - Stred
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Stred
KAŠTELA
300m2
199,000€
Dom A - Stred
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Stred
ZADAR
140m2
158,000€
Villa A - Stred
TROGIR
150m2
350,000€
Villa A - Stred
ZADAR
280m2
475,000€