Follow us
Vstup pre členov
Uťivateľské meno

Heslo

Registrujte sa

Newsletter
Napíšte Vašu e-mailovú adresu:


Aktuálne počasie

Stavba a renovácia

OpisVzhľadom na veľký dopyt a striktné zákony sú nové nehnuteľnosti určené na predaj stále drahšie. Následkom toho mnohí zahraniční kupcovia investujú do lacnejších, starších nehnuteľností, ktoré potrebujú renováciu. Stále je veľa takýchto nehnuteľností v ponuke- a sú čoraz častejšie skupované zahraničnými investormi, ktorý chcú mať svoj dom na takomto exluzívnom mieste. Možno tieto staré domy nevyzerajú vždy lákavo, ale väčšina z nich je kvalitne postavená a majú nádherný výhľad na okolie.
 
Renovácia stojí dosť času a ako naschvál je vždy nákladnejšia, ako ste predpokladali. Každý veľký renovačný projekt sa kupuje po častiach. Niektoré časti sú menej náročné ako iné, možno je to pre Vás samozrejmé, no často sa tento fakt prehliada.
 
     Majte na pamäti, že cenové odhady renovácii sú až na niektoré výnimky kalkulované len na samotné stavebné úpravy- nezahŕňajú inštalatérske práce, elektrikárov a dokončovacie práce.
 
     Na mnohé starobylé budovy potrebujete povolenie od stavebného úradu v prípade, že chcete robiť akékoľvek vonkajšie úpravy. Tieto obmedzenia sa líšia od územia k územiu. Vo všeobecnosti napríklad nemôžete meniť veľkosť okien, veľkosť chránenej budovy musí zostať rovnaká a taktiež máte obmedzený výber farieb exteriéru. V niektorých oblastiach sú zakázané bazény.
Niektorí kupci využívajú na renováciu robotníkov z ich krajiny. Podľa nás to nie je potrebné, sú s tým spojené ďalšie výdavky za byrokraciu. S čímkoľvek sa môžete obrátiť na kvalifikovaných stavbárov na Jadrane. Títo odborníci majú dlhoročné skúsenosti, mnohokrát sa toto remeslo dedilo z pokolenia na pokolenie.
 
      Miestni architekti sú zbehlí vo všetkých technológiach a taktiež stavebných obmedzeniach. Architektúra je obľúbená medzi študentami vysokých škôl, je dosť náročné sa na ňu dostať. Takže len tí naozaj najšikovnejší úspešne dokončia štúdium architektúry. Jediné, čo by sa im mohlo vytýkať je, že sa často nechajú uniesť svojou predstavou dizajnu namiesto predstavy klienta- no, určite im odpustíme keďže je to len výsledkom ich zapálenia sa pre prácu.

 
Opis
Tým, že máme všetko pod kontrolou- je možné vyhnúť sa nepochopeniu, čo sa týka dizajnu a prestavby Vášho domu.
 
     Nájdeme pre Vás tých najlepších stavbárov na Jadrane, vrátane architektov, robotníkov, inštalatérov, elektrikárov, či tesárov. Taktiež pre Vás zaobstaráme ten najkvalitnejší materiál pre Váš dom- od obkladačiek a podláh až ku kuchyni, kúpeľne a nábytku.

Poskytujeme profesionálne služby, aby renovácia Vašej nehnuteľnosti bola čo najefektívnejšia a najekonomickejšia. Podstata nášho podnikania je Vaša plná spokojnosť pri kúpe a renovácii nehnuteľnosti, i prípadnom usadení sa na Jadrane.
Rýchle vyhľadávanie
Typ nehnuteľnosti
Krajina

Cena
Od Do
Veľkosť
Od Do m2

Rozšírené vyhľadávanie
Top ponuka
Villa A - Stred
Brac Island
280m2
620,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
70m2
150,000€
Villa A - Stred
MAKARSKA RIVIERA
340m2
850,000€
Stavebný pozemok A - Stred
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Kamenný dom A - Stred
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartmán A - Stred
KAŠTELA
102m2
136,000€
Kamenný dom A - Stred
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Stred
KAŠTELA
300m2
199,000€
Dom A - Stred
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Stred
ZADAR
140m2
158,000€
Villa A - Stred
TROGIR
150m2
350,000€
Villa A - Stred
ZADAR
280m2
475,000€