Follow us

Vstup pre členov
Uťivateľské meno

Heslo

Registrujte sa

Newsletter
Napíšte Vašu e-mailovú adresu:


Aktuálne počasie

O nás

Opis
ANTE NEVISTIĆ

Mám vysokoškolský titul MBA ( Master of Business Administration) v odbore medzinárodný obchod. Plynule rozprávam anglicky, nemecky a dorozumiem sa aj dánsky a rusky. Svoju prvú skúsenosť s podnikaním som získal vo svojej malej obchodno-turistickej spoločnosti. Po tom, čo som ako kariérny diplomat precestoval celý svet, uvedomil som si, že oblasť Jadranu je z neho tá najkrajšia. V každom z nádherných miest- Kodaň, Sarajevo, Berlín, Štutgart, Dubrovník, Londýn, Split, Mostar a Tomislavgrad- som strávil zopár rokov, či už sám alebo spolu s rodinou.
    Vďaka mojej láske k Jadranu, spolu s mojimi širokými znalosťami tejto geografickej oblasti som založil túto realitnú spoločnosť. V krajinách okolo Jadranského mora mám veľa dobrých kontaktov, či už spomedzi obyčajných ľudí alebo medzi vysokopostavenými ľuďmi z biznisu. Okrem toho sa starám o dobré vzťahy s mnohými zaujímavými ľuďmi z celého sveta.
    Nech sú Vám moje vedomosti a skúsenosti užitočné pri hľadaní nehnuteľnosti na Jadrane.

E-mail: ante@adriatica-estate.com
Mobil: +385 99 201 8000
Viac o mne: Ante Nevistić, Facebook profile Ante Nevistić, Twitter profile Ante Nevistić, Linked In profile
OPis
PETER SLABY

Študoval som na bilingválnom Anglicko-Slovenskom gymnáziu v Sučanoch ( pri Martine ). Všetky predmety na škole boli v angličtine, tento čas bol neuveriteľný s množstvom zážitkov a skutočnými priateľmi. Hovorím plynule po anglicky , dohovorím sa taktiež aj po nemecky. Bol som niekoľkokrát vo Veľkej Británii. Rád cestujem, stretávam sa s novými ľuďmi a spoznávam rôzne kultúry.
 
    Krátku chvíľu som mal pracovnú agentúru, zameranú na pomoc pri nájdení práce vo Veľkej Británii pre Slovákov. Momentálne spolu s ďalšími kamarátmi rozbiehame na Slovensku internetový hypermarket.
 
    Rád spomínam na nádherné dovolenky s rodinkou v Chorvátsku, kde som bol ako malé dieťa. Ihneď som si túto krásnu krajinu zamiloval. Odvtedy mám veľký sen, vlastniť svoj dom na pobreží Jadranského mora. Viem, že mnoho Slovákov má rovnaký sen ako ja. Rozhodol som sa Vám pomôcť splniť si tento sen. Preložil som pre Vás túto internetovú stránku, aby mohla uzrieť svetlo sveta.
 
    Cítim veľkú zodpovednosť za úspech, ktorý prinesie na slovenský trh. Verím, že moje zanietenie pre to, čo robím, moja znalosť jazykov a dobré vzťahy so skvelým teamom Adriatica Vám pomôže k Vášmu domu snov!

E-mail: peter@adriatica-estate.com
Mobil: +385 99 201 8000
Opis
JULIA SHEVALEVA

Pochádzam z Moskvy a už dlho v láske s Chorvátskom. Sme v oblasti cestovného ruchu - predovšetkým pomáha ruských turistov prísť do krásne modré Jadranského mora, oblasť strednej Dalmácii. Môžete vidieť moju aktivitu na tejto adrese (www.visittocroatia.com). Hovorím chorvátsky a anglicky. Páčilo sa mi službu pre všetkých z vás, ktorí chcú nadviazať spojenie s veľkým ruskom trhu - v oblasti cestovného ruchu, ale aj v oblasti nehnuteľností, obchodu a tak ďalej. Teším sa na akejkoľvek spolupráci môj prvý vlasť Ruska a moje druhé, ale veľmi drahá vlasť - chorvátčine. Tiež - Mali by sme mať na pamäti, že máte čo do činenia s úplne nový svet - ak ste v kontakte s Ruskom. Jedná sa o tzv "Ruský svet" - teda krajín Eurázie, ako je Bielorusko, Kazachstan, Kirgizsko, a mnohých krajinách sú rusky hovoriaci. A "ruský svet", buďte si istý - vždy bolo a bude veľmi záujem o naše milované Chorvátmi v najkrajšej slovanského mora na planéte - naše Jadranského mora.

E-mail: julia@adriatica-estate.com
Mobil: +7 499 677 1704
KRISTÝNA RYGOLOVÁ  KRISTÝNA RYGOLOVÁ

Narodil som sa v Mariánské Lázně Česká republika, široko známy pre svoje liečivé vody a kúpeľov - v dávnych dobách tu tiež vyťažené zlato. Vždy som miloval cestovanie a poznávanie nových miest. Som tiež veľký fanúšik fotografie, a ja som mal niekoľko samostatných výstav.
 
Rovnako ako väčšina Čechov, od detstva som sa stretol Chorvátsku, a okamžite sa zamiloval do prekrásnej mora. Každý rok som strávil leto v rôznych chorvátskych miest, väčšinou v Dalmácii.
 
Z lásky pre Chorvátsko, ukončení štúdia na Masarykovej univerzite v Brne, v kresle z chorvátskeho jazyka a literatúry. Samozrejme - hovorím perfektne česky a chorvátskom jazyku, a tiež slúži výbornou angličtinou a nemčinou. Dúfam, že na pomoc projekte Adriatica svojim krajanom, ktorí prídu v krásnom Chorvátsku.
 
E-mail: kristyna@adriatica-estate.com
Mobil: +385 99 201 8000
Opis
GORAN TROGRLIĆ

Goran Trogrlic je náš skúsený fotogaf. Jeho oko zachytí aj najmenší detail, na ktorý hľadíme, no napriek tomu ho nevidíme.
 
     Kombináciu farieb, svetla, motívov- to všetko prenesie šikovne na fotografiu. Zdá sa, že Stephan Lupino má schopného nástupcu.
 
     Goran rozpráva plynule nemecky,dorozumie sa aj anglicky.

Mobil: +385 99 201 8000