Follow us
Vstup pre členov
Uťivateľské meno

Heslo

Registrujte sa

Newsletter
Napíšte Vašu e-mailovú adresu:


Aktuálne počasie

Vitajte na naších stránkach!

Opis
Vitajte na naších stránkach!

Práve ste našli ten správny kompetentný team pripravený pomôcť Vám pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti na úchvatnom pobreží Jadranského mora. V pohodlí domova si prezrite nami ponúkané nehnuteľnosti a vyberte si Váš dom snov.
    V prípade, že Vás z našej aktuálnej ponuky nič nezaujalo, neváhajte sa s nami skontaktovať. V oblasti relít je len málo toho, čo by sme nevedeli zariadiť.
     Na našej stráne je len zlomok našej ponuky. Pamätajte, že sa na nás  môžete s dôverou obrátiť, sme tu na to, aby sme vám so všetkým pomohli.Opis
Naša realitná agentúra sa špecializuje na oblasť Jadranského pobrežia. Našim potenciálnym zákazníkom ponúkame na predaj nehnuteľnosti v oblasti zvanej Jadran- táto oblasť zahŕňa krajiny Chorvátsko, Bosnu a Hercegovinu a Čiernu Horu.
     Na našej stránke nájdete podrobné údaje o množstve nádherných nehnuteľností nielen priamo na pobreží, ale taktiež v oblastiach, ktoré sú prirodzene vryté do oblasti Jadranského mora.
   
     My poznáme a milujeme Jadran, je súčasťou nás. Na Vašej strane budete vždy ako náš poteciálny zákazník mať ľudí, ktorí Vám otvorene a úprimne odpovedia na akúkoľvek otázku. Viac o koncepte Adriatica  sa dozviete kliknutím na „ponuka“ na ľavej strane.
Opis
Ku kažému jednotlivcovi či firme , ktorého oslovila naša ponuka pristupujeme s veľkou starostlivosťou a profesionalizmom. Naši spolupracovníci sa špecializujú na anglicky hovoriace krajiny, nemecky hovoriace krajiny, škandinávske krajiny, Slovensko, Poľsko, Rusko a taktiež vysťahovalcov z celého sveta.
    Všetci naši ľudia sú vysokoškolsky vzdelaní, čo je predpokladom pochopenia rôznych oblastí na realitnom trhu. Naša agentúra zamestnáva ekonómov, právnikov, architektov, dizajnérov, marketingových špecialistov a odborníkov v oblasti IT.
    Počas celého kúpno-predajného procesu máte okolo seba zodpovedných profesionálov. Čítaj viac o nás kliknutím na ponuku nad týmto textom.
 
Váš dom snov na Jadrane Vám samozrejme neutečie, ale treba si uvedomiť zvýšený záujem o tieto nehnuteľnosti, nakoľko je tento trend stále stúpajúci. Zaregistrujte si bezplatné zasielanie nášho informačného časopisu a zostaňte informovaní o dianí na neustále sa meniacom trhu s nehnuteľnosťami.
     Podrobného sprievodcu nákupu nehnuteľností nájdete kliknutím na Sprievodca nakupovaním.
     O našich službách sa dozviete viac kliknutím na Služby v ponuke naľavo.


Vitajte na naších stránkach!
Rýchle vyhľadávanie
Typ nehnuteľnosti
Krajina

Cena
Od Do
Veľkosť
Od Do m2

Rozšírené vyhľadávanie
Top ponuka
Villa A - Stred
Brac Island
280m2
620,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
70m2
150,000€
Villa A - Stred
MAKARSKA RIVIERA
340m2
850,000€
Stavebný pozemok A - Stred
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Kamenný dom A - Stred
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartmán A - Stred
KAŠTELA
102m2
136,000€
Kamenný dom A - Stred
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Stred
KAŠTELA
300m2
199,000€
Dom A - Stred
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Stred
ZADAR
140m2
158,000€
Villa A - Stred
TROGIR
150m2
350,000€
Villa A - Stred
ZADAR
280m2
475,000€