Follow us
Vstup pre členov
Uťivateľské meno

Heslo

Registrujte sa

Newsletter
Napíšte Vašu e-mailovú adresu:


Aktuálne počasie

Vyhľadávanie nehnuteľností

Opis
Naša internetová stránka je pravdepodobne najlepšia na Jadranskom trhu s nehuteľnosťami. Poskytuje zrozumiteľné informácie o každej nehnuteľnosti, ktorú máme v ponuke- spolu s trojrozmerným náhľadom, množstvom kvalitných fotografii atď... Aj napriek tomu môžete mať vlastné predstavy o nehnuteľnosti, ktoré nekorešpondujú s tými na internete.
     Naša služba vyhľadávania nehnuteľností Vás zbaví námahy pri hľadaní Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.
      Nikto nechce stratiť veľa času a peňazí cestovaním do inej krajiny, aby si poprezeral nehnuteľnosti- a keďže čítate tieto riadky, chápete, že je výhodnejšie, ak to niekto urobí za Vás.
     Tým, že sme priamo na mieste a vyznáme sa v miestnom trhu, s množstvom kontaktov a profesionálnym prístupom- máme prístup k najlepším nehnuteľnostiam a umožníme Vám nákup za prijateľnú cenu s minimom ťažkostí.

 
Náš balík služieb zahŕňa:
 
1. Počiatočné konzultácie – umožňuje nám to pochopiť nielen Vaše presné potreby,ale taktiež Váš životný štýl a potreby Vašej rodiny, ako napríklad vzdelanie, voľný čas, kariéra a zamestnanie.
 
2. Oboznámenie s prostredím – ak ste nováčik v tomto prostredí, poskytneme Vám detailné informácie, ktoré budete potrebovať, vrátane informácii o možnosti vzdelávania, rekreačného a voľnočasového vybavenia.
 
3. Počiatočné vyhľadávanie – keď sme sa oboznámili s Vašimi požiadavkami, prezrieme všetky dostupné nehnuteľnosti v spolupráci s miestnymi agentami, developermi i obyvateľmi. Keď dáme dohromady zoznam, navštívime každú z nehnuteľností a vypracujeme detailný zoznam vhodných nehnuteľností. 
 
4. Spätná väzba – stretneme sa s Vami osobne alebo budeme s Vami v kontakte emailom, aby sme prediskutovali náš detailný zoznam ponúk. V prípade Vášho záujmu Vám poskytneme fotografie každej nehnuteľnosti na zozname ( v prípade povolenia predávajúceho ) a vezmeme Vás na virtuálnu prehliadku.
 
5. Vaša prehliadka – po prejdení zoznamu nehnuteľností zariadime osobnú prehliadku nehnuteľností o ktoré budete mať záujem. Bude to jediný raz, kedy je potrebná osobná prehliadka nehnuteľností.
 
6. Rokovanie – budeme viesť rokovanie so všetkými subjektami vo Vašom mene, aby sme docielili čo najprijateľnejšiu cenu. V prípade, že prijmete ponuku, nadviažeme spojenie so všetkými zúčastnenými stranami vo Vašom mene a budeme postupovať až po kompletizáciu kúpy. Poplatok za naše služby je splatný po výmene zmlúv.

 

Cenník služby „vyhľadávanie nehnuteľnosti“
 
Pred začatím - 500EUR plus DPH- nenávratne za 3 mesiace vyhľadávania. Po úspešnej kúpe nehnuteľnosti je tento poplatok odpočítaný z celkového poplatku.
 
Finálny poplatok - 3%+DPH pri cene nehnuteľnosti menej ako 300 000 EUR, 2.5%+DPH pri cene nehnuteľnosti nad 300 000EUR, 2%+DPH pri cene nehnuteľnosti nad 500 000 EUR. Naše poplatky sa prípad od prípadu môžu jemne líšiť, nakoľko je množstvo faktorov ovplyvňujúcich tento poplatok.
 
Po obdržaní vyplneného dotazníka a podpísanej zmluvy spolu s poplatkom 500EUR+DPH , okamžite začneme s vyhľadávaním nehnuteľnosti.

Pre úvodnú konzultáciu vyplňte nasledujúci dotazník. Vyplňte dotazník čo najpresnejšie, odpovieme Vám v čo najkratšom čase.
Meno a priezvisko
E-mailová adresa
Adresa
Telefónne číslo
Mobil
Kedy sa chystáte kupovať?
Krajina
Typ nehnuteľnosti
Špeciálne požiadavky
Rozpočet
Rýchle vyhľadávanie
Typ nehnuteľnosti
Krajina

Cena
Od Do
Veľkosť
Od Do m2

Rozšírené vyhľadávanie
Top ponuka
Villa A - Stred
Brac Island
280m2
620,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
70m2
150,000€
Villa A - Stred
MAKARSKA RIVIERA
340m2
850,000€
Stavebný pozemok A - Stred
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Kamenný dom A - Stred
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartmán A - Stred
KAŠTELA
102m2
136,000€
Kamenný dom A - Stred
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartmán A - Stred
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Stred
KAŠTELA
300m2
199,000€
Dom A - Stred
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Stred
ZADAR
140m2
158,000€
Villa A - Stred
TROGIR
150m2
350,000€
Villa A - Stred
ZADAR
280m2
475,000€